22. kolo, So 13.4.2024 10:00
TJ Centropen Dačice7
KK SDS Sadská1
21. kolo, So 6.4.2024 10:00
TJ Centropen Dačice7
TJ Třebíč1
20. kolo, So 23.3.2024 10:00
SKK Hořice7
TJ Centropen Dačice1
19. kolo, So 16.3.2024 10:00
TJ Centropen Dačice6
SK Podlužan Prušánky..2
18. kolo, So 9.3.2024 09:30
TJ Valašské Meziříčí B..2
TJ Centropen Dačice6
17. kolo, So 2.3.2024 10:00
TJ Centropen Dačice7
TJ Lokomotiva České Ve..1
16. kolo, So 24.2.2024 15:00
CB Dobřany Klokani5
TJ Centropen Dačice3
15. kolo, So 17.2.2024 10:00
TJ Centropen Dačice7
TJ Slovan Karlovy Vary1
14. kolo, So 3.2.2024 14:00
KK Vyškov5
TJ Centropen Dačice3
13. kolo, So 20.1.2024 10:00
TJ Centropen Dačice2
KK Zábřeh6
22. kolo, So 13.4.2024 14:00
Centropen Dačice B6
KK Orel Telnice2
21. kolo, So 6.4.2024 14:00
Centropen Dačice B4
TJ Sokol Slavonice4
20. kolo, So 23.3.2024 15:00
TJ Sokol Husovice "B"5
Centropen Dačice B3
19. kolo, So 16.3.2024 14:00
Centropen Dačice B6
TJ Start Jihlava2
18. kolo, So 9.3.2024 10:00
SK Baník Ratíškovice..2
Centropen Dačice B6
17. kolo, So 2.3.2024 14:00
Centropen Dačice B2
KK Slavoj Žirovnice6
16. kolo, So 24.2.2024 14:30
TJ Sokol Mistřín0
Centropen Dačice B8
15. kolo, So 10.2.2024 14:00
Centropen Dačice B2
Vltavan Loučovice6
14. kolo, So 3.2.2024 10:00
TJ Lokomotiva ČB1
Centropen Dačice B7
13. kolo, So 20.1.2024 14:00
Centropen Dačice B1
KK Jihlava B7
22. kolo, Pá 5.4.2024 18:00
Centropen Dačice C5
TJ Jiskra Nová Bystřic..3
21. kolo, So 30.3.2024 09:00
TJ BOPO Třebíč2
Centropen Dačice C6
20. kolo, Pá 15.3.2024 18:00
Centropen Dačice C6
TJ Spartak Pelhřimov2
19. kolo, Pá 8.3.2024 17:30
TJ Slovan JH7
Centropen Dačice C1
18. kolo, Pá 1.3.2024 18:00
Centropen Dačice C6
TJ Tatran Lomnice n.Lu..2
17. kolo, Pá 23.2.2024 18:00
TJ Třebíč "B"4
Centropen Dačice C4
16. kolo, Pá 16.2.2024 17:30
TJ Nové Město na Morav..6
Centropen Dačice C2
15. kolo, Pá 9.2.2024 18:00
Centropen Dačice C4
TJ Sokol Soběnov4
14. kolo, Pá 2.2.2024 17:30
TJ Nová Včelnice4
Centropen Dačice C4
13. kolo, Pá 19.1.2024 18:00
Centropen Dačice C5
TJ Blatná3
22. kolo, Pá 12.4.2024 20:15
Centropen Dačice D2
Kuželky Borovany6
22. kolo, Pá 12.4.2024 17:30
Centropen Dačice D2
Kuželky Borovany6
21. kolo, Pá 5.4.2024 17:30
TJ Nová Ves u ČB7
Centropen Dačice D1
21. kolo, Pá 5.4.2024 17:30
TJ Nová Ves u ČB7
Centropen Dačice D1
20. kolo, Pá 29.3.2024 20:15
Centropen Dačice D5
TJ Sokol Chotoviny B3
20. kolo, Pá 29.3.2024 17:30
Centropen Dačice D5
TJ Sokol Chotoviny B3
19. kolo, Pá 22.3.2024 18:00
TJ Sokol Písek4
Centropen Dačice D4
19. kolo, Pá 22.3.2024 17:30
TJ Sokol Písek4
Centropen Dačice D4
18. kolo, Pá 8.3.2024 18:00
Centropen Dačice D5
Centropen Dačice E3
18. kolo, Pá 8.3.2024 18:00
Centropen Dačice D5
Centropen Dačice E3
22. kolo, Pá 12.4.2024 20:15
Centropen Dačice E6
TJ Lokomotiva ČB "B"2
22. kolo, Pá 12.4.2024 17:30
Centropen Dačice E6
TJ Lokomotiva ČB "B"2
21. kolo, Pá 5.4.2024 17:30
TJ Spartak Soběslav5
Centropen Dačice E3
21. kolo, Pá 5.4.2024 17:30
TJ Spartak Soběslav5
Centropen Dačice E3
20. kolo, Pá 29.3.2024 20:15
Centropen Dačice E2
TJ Sokol Nové Hrady6
20. kolo, Pá 29.3.2024 17:30
Centropen Dačice E2
TJ Sokol Nové Hrady6
19. kolo, Pá 22.3.2024 18:00
TJ Sokol Chotoviny B6
Centropen Dačice E2
19. kolo, Pá 22.3.2024 17:30
TJ Sokol Chotoviny B6
Centropen Dačice E2
18. kolo, Pá 8.3.2024 18:00
Centropen Dačice D5
Centropen Dačice E3
18. kolo, Pá 8.3.2024 18:00
Centropen Dačice D5
Centropen Dačice E3
14. kolo, Čt 21.3.2024 18:00
Centropen Dačice F6
TJ Kunžak "C"0
13. kolo, Čt 14.3.2024 17:30
TJ Tatran Lomnice n.Lu..5
Centropen Dačice F1
12. kolo, Čt 7.3.2024 18:00
Centropen Dačice F5
TJ Sokol Slavonice "D"1
11. kolo, Čt 22.2.2024 18:00
TJ Nová Včelnice "B"1
Centropen Dačice F5
9. kolo, Čt 1.2.2024 18:00
Centropen Dačice F1
TJ Sokol Slavonice "C"5
8. kolo, Čt 11.1.2024 17:30
TJ Slovan JH "B"2
Centropen Dačice F4
7. kolo, Čt 23.11.2023 18:00
TJ Kunžak "C"4
Centropen Dačice F2
6. kolo, Čt 9.11.2023 18:00
Centropen Dačice F5
TJ Tatran Lomnice n.Lu..1
5. kolo, Pá 3.11.2023 17:00
TJ Sokol Slavonice "D"1.5
Centropen Dačice F4.5
4. kolo, Čt 26.10.2023 18:00
Centropen Dačice F5
TJ Nová Včelnice "B"1
18. kolo, So 13.4.2024 14:00
KK Slovan Rosice Ž6
Centropen Dačice Ž2
17. kolo, So 6.4.2024 09:30
Valašské Meziříčí Ž..4.5
Centropen Dačice Ž3.5
16. kolo, So 23.3.2024 14:00
Centropen Dačice Ž2
SKK Náchod B6
15. kolo, So 16.3.2024 10:00
KK Vyškov Ž4
Centropen Dačice Ž4
14. kolo, So 9.3.2024 14:00
Centropen Dačice Ž5
KK Jihlava Ž3
13. kolo, So 2.3.2024 10:00
Slavia Praha Ž5
Centropen Dačice Ž3
12. kolo, So 24.2.2024 14:00
Centropen Dačice Ž5
SKK Náchod A3
11. kolo, So 10.2.2024 14:00
KC Zlín Ž1
Centropen Dačice Ž7
10. kolo, So 3.2.2024 14:00
Centropen Dačice Ž5
Spartak Přerov Ž3
3. kolo, Ne 3.12.2023 10:00
Centropen Dačice Ž5
Slavia Praha Ž3
14. kolo, Ne 3.3.2024 10:00
TJ Blatná2
Centropen Dačice Doros..0
13. kolo, Ne 25.2.2024 10:00
Centropen Dačice Doros..2
TJ Lokomotiva České Ve..0
12. kolo, Ne 11.2.2024 10:00
TJ Třebíč0
Centropen Dačice Doros..2
11. kolo, Ne 4.2.2024 10:00
Centropen Dačice Doros..2
TJ Sokol Soběnov0
10. kolo, Ne 3.12.2023 10:00
TJ Jiskra Nová Bystřic..0
Centropen Dačice Doros..2
8. kolo, Ne 12.11.2023 10:00
Centropen Dačice Doros..2
TJ Slovan Kamenice n.L..0
7. kolo, Ne 5.11.2023 10:00
Centropen Dačice Doros..2
TJ Blatná0
6. kolo, Ne 29.10.2023 10:00
TJ Lokomotiva České Ve..2
Centropen Dačice Doros..0
5. kolo, Ne 15.10.2023 10:00
Centropen Dačice Doros..2
TJ Třebíč0
4. kolo, Ne 8.10.2023 10:00
TJ Sokol Soběnov0
Centropen Dačice Doros..2
22. kolo, So 13.4.2024 14:00
Dačice "B"6
KK Orel Telnice2
18. kolo, So 13.4.2024 14:00
KK Slovan Rosice Ž6
Dačice Ženy2
22. kolo, So 13.4.2024 10:00
Dačice "A"7
KK SDS Sadská1
22. kolo, Pá 12.4.2024 20:15
Dačice "E"6
TJ Lokomotiva ČB "B"2
22. kolo, Pá 12.4.2024 20:15
Dačice "D"2
Kuželky Borovany6
22. kolo, Pá 12.4.2024 17:30
Dačice "E"6
TJ Lokomotiva ČB "B"2
22. kolo, Pá 12.4.2024 17:30
Dačice "D"2
Kuželky Borovany6
21. kolo, So 6.4.2024 14:00
Dačice "B"4
TJ Sokol Slavonice4
21. kolo, So 6.4.2024 10:00
Dačice "A"7
TJ Třebíč1
17. kolo, So 6.4.2024 09:30
Valašské Meziříčí Ž..4.5
Dačice Ženy3.5
Úvod / 1. KLM – První liga mužů - 2022-2023 / 2.kolo / TJ Centropen Dačice : TJ Lokomotiva České Velenice
TJ Centropen Dačice
3 : 5
TJ Lokomotiva České Velenice
(3420:3488, 11.5:12.5)
První domácí zápas v nové sezóně a hned okresní derby s hráči Lokomotivy České Velenice. Hoste přijeli kompletní, Áčku stále chyběl Karel Novák.
Úvodní dvojice Petr Vojtíšek (574) s Michalem Waszniovskim (557) nehrála úplně podle představ svých i všech dačických fanoušků, čehož dokázali českoveleničtí Tomáš Maroušek (568) s Ladislavem Chmelem (611) náležitě využít a nebýt, za již jistého vítězství na dráhy, Tomášova kolapsu v poslední dorážce, kde dokázal 7x za sebou minout, náskok hostů byl výrazně vyšší.
Za stavu 0:2 -48 kuželek nastupovali Dušan Rodek proti Mírovi Dvořákovi a Tomáš Pospíchal proti Zbyňkovi Dvořákovi. Pokud by nebylo takové trápení na druhé dráze (120), určitě by Dušan atakoval hranice sražených kuželek. Přesto jeho výkon stačil na slabě hrajícího soupeře 573:548. Vedle hrající Tomáš sehrál se Zbyňkem nejvyrovnanější duel. Zbytečnými chybami dával soupeři naději, kterou naštěstí pro něj nedokázal využít. 561:555 a stav byl srovnaný na 2:2 -17 kuželek.
Závěrečná dvojice Jiří Němec, Zdeněk Pospíchal začala skvěle. Na své soupeře Zdeňka Dvořáka s Branislavem Černuškou nahráli na první dráze 19 kuželek a dostali skóre na stranu domácích. Pak ale hostující Zdeněk přiložil pod kotlem, smetl Jirku 643:575, který nedokázal najít na jeho skvělou hru odpověď a dovedl svou Lokomotivu do vítězného konce. Dačický Zdeněk, nejlepším výkonem z domácích, pouze korigoval výhrou 580:563 konečný stav na 3:5.
Prohra samotná není žádnou tragédií, ale celkový výkon 3420:3488, který byl horší než výkon dačické rezervy v dopoledním utkání 3 ligy, je pro dačické hráče výrazným varováním pro další průběh soutěže. V dalším kole zajíždí Áčko do Přelouče, kde své zápasy hraje prvoligový nováček ze Sadské.
TJ Centropen Dačice
P. Vojtíšek
574 (1.5)
M. Waszniovski
557 (1)
D. Rodek
573 (3)
T. Pospíchal
561 (3)
J. Němec
575 (1)
Z. Pospíchal
580 (2)
TJ Lokomotiva České Velenice
T. Maroušek
568 (2.5)
L. Chmel
611 (3)
M. Dvořák
548 (1)
Z. Dvořák
555 (1)
Z. Dvořák
643 (3)
B. Černuška
563 (2)
Počet diváků: 22
1. | SKK Hořice | 22 | 115.5:60.5 | 36 |
2. | KK Zábřeh | 22 | 111.5:64.5 | 34 |
3. | SK Podlužan Prušánky | 22 | 95:81 | 27 |
4. | KK Vyškov | 22 | 89.5:86.5 | 24 |
5. | TJ Centropen Dačice | 22 | 98:78 | 23 |
6. | TJ Slovan Karlovy Vary | 22 | 83.5:92.5 | 22 |
7. | CB Dobřany Klokani | 22 | 88:88 | 19 |
8. | KK SDS Sadská | 22 | 79.5:96.5 | 19 |
9. | TJ Valašské Meziříčí B | 22 | 80:96 | 17 |
10. | TJ Lokomotiva České.. | 22 | 75.5:100.5 | 16 |
11. | TJ Třebíč | 22 | 66:110 | 14 |
12. | TJ Lokomotiva Trutnov | 22 | 74:102 | 13 |
1. | KK Jihlava B | 22 | 118:58 | 36 |
2. | TJ Sokol Slavonice | 22 | 98:78 | 25 |
3. | TJ Sokol Mistřín | 22 | 94.5:81.5 | 25 |
4. | SK Baník Ratíškovice | 22 | 94:82 | 25 |
5. | Centropen Dačice B | 22 | 98:78 | 24 |
6. | KK Orel Telnice | 22 | 91:85 | 22 |
7. | TJ Lokomotiva ČB | 22 | 82.5:93.5 | 22 |
8. | TJ Sokol Vracov | 22 | 89:87 | 21 |
9. | TJ Sokol Husovice "B" | 22 | 77.5:98.5 | 20 |
10. | KK Slavoj Žirovnice | 22 | 81:95 | 19 |
11. | Vltavan Loučovice | 22 | 63:113 | 13 |
12. | TJ Start Jihlava | 22 | 69.5:106.5 | 12 |
1. | TJ Sokol Soběnov | 22 | 110:66 | 30 |
2. | KK Hilton S.Ústí "A" | 22 | 99.5:76.5 | 29 |
3. | TJ Nové Město na Moravě | 22 | 98:78 | 28 |
4. | TJ BOPO Třebíč | 22 | 98.5:77.5 | 26 |
5. | TJ Spartak Pelhřimov | 22 | 89:87 | 25 |
6. | Centropen Dačice C | 22 | 94:82 | 23 |
7. | TJ Slovan JH | 22 | 91:85 | 22 |
8. | TJ Blatná | 22 | 83:93 | 19 |
9. | TJ Jiskra Nová.. | 22 | 80.5:95.5 | 19 |
10. | TJ Nová Včelnice | 22 | 78.5:97.5 | 17 |
11. | TJ Třebíč "B" | 22 | 76:100 | 16 |
12. | TJ Tatran Lomnice n.. | 22 | 58:118 | 10 |
1. | TJ Sokol Nové Hrady | 22 | 110.5:65.5 | 32 |
2. | TJ Kunžak "A" | 22 | 106.5:69.5 | 30 |
3. | Kuželky Borovany | 22 | 103.5:72.5 | 29 |
4. | KK Hilton S.Ústí "B" | 22 | 91.5:84.5 | 24 |
5. | TJ Nová Ves u ČB | 22 | 88.5:87.5 | 21 |
6. | TJ Lokomotiva ČB "B" | 22 | 85.5:90.5 | 21 |
7. | Centropen Dačice E | 22 | 85.5:90.5 | 20 |
8. | Centropen Dačice D | 22 | 78:98 | 20 |
9. | TJ Spartak Soběslav | 22 | 85:91 | 19 |
10. | TJ Sokol Chotoviny B | 22 | 83:93 | 19 |
11. | TJ Dynamo ČB "A" | 22 | 77:99 | 19 |
12. | TJ Sokol Písek | 22 | 61.5:114.5 | 10 |
1. | TJ Sokol Nové Hrady | 22 | 110.5:65.5 | 32 |
2. | TJ Kunžak "A" | 22 | 106.5:69.5 | 30 |
3. | Kuželky Borovany | 22 | 103.5:72.5 | 29 |
4. | KK Hilton S.Ústí "B" | 22 | 91.5:84.5 | 24 |
5. | TJ Nová Ves u ČB | 22 | 88.5:87.5 | 21 |
6. | TJ Lokomotiva ČB "B" | 22 | 85.5:90.5 | 21 |
7. | Centropen Dačice E | 22 | 85.5:90.5 | 20 |
8. | Centropen Dačice D | 22 | 78:98 | 20 |
9. | TJ Spartak Soběslav | 22 | 85:91 | 19 |
10. | TJ Sokol Chotoviny B | 22 | 83:93 | 19 |
11. | TJ Dynamo ČB "A" | 22 | 77:99 | 19 |
12. | TJ Sokol Písek | 22 | 61.5:114.5 | 10 |
1. | Centropen Dačice F | 12 | 48.5:23.5 | 18 |
2. | TJ Sokol Slavonice "C" | 12 | 43:29 | 16 |
3. | TJ Sokol Slavonice "D" | 12 | 39.5:32.5 | 13 |
4. | TJ Tatran Lomnice n.. | 12 | 34:38 | 11 |
5. | TJ Kunžak "C" | 12 | 33:39 | 10 |
6. | TJ Nová Včelnice "B" | 12 | 33:39 | 10 |
7. | TJ Slovan JH "B" | 12 | 21:51 | 6 |
1. | KK Slovan Rosice Ž | 18 | 108.5:35.5 | 34 |
2. | SKK Náchod A | 18 | 103:41 | 29 |
3. | Valašské Meziříčí Ž | 18 | 75.5:68.5 | 21 |
4. | Centropen Dačice Ž | 18 | 72.5:71.5 | 20 |
5. | KK Jihlava Ž | 18 | 67.5:76.5 | 18 |
6. | Slavia Praha Ž | 18 | 67:77 | 17 |
7. | KC Zlín Ž | 18 | 64:80 | 14 |
8. | SKK Náchod B | 18 | 61.5:82.5 | 12 |
9. | KK Vyškov Ž | 18 | 55:89 | 10 |
10. | Spartak Přerov Ž | 18 | 45.5:98.5 | 5 |
1. | Centropen Dačice Dorost | 12 | 20:4 | 20 |
2. | TJ Třebíč | 12 | 14:10 | 14 |
3. | TJ Lokomotiva České.. | 12 | 14:10 | 14 |
4. | TJ Blatná | 12 | 14:10 | 14 |
5. | TJ Slovan Kamenice n.. | 12 | 12:12 | 12 |
6. | TJ Jiskra Nová Bystřice | 12 | 6:18 | 6 |
7. | TJ Sokol Soběnov | 12 | 4:20 | 4 |
Počet návštěv: 124047
Posledních 30 dnů: 204 | Posledních 7 dnů: 42 | Poslední den: 5
© 2024 TJ Centropen Dačice, z.s. | Všechna práva vyhrazena | Info@kuzelkydacice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz